Základní umělecká škola
Mladá Boleslav


Rozvrh souborů, orchestrů a pěveckých sborů

2017/2018

Pěvecké sbory, Smyčcové soubory a orchestry,
Dechové soubory, Kytarové soubory, Ostatní soubory

 

Pěvecké sbory

Soubor Den výuky Čas Budova Učebna Vyučující
Pěvecký sbor PHV středa 14:40 - 15:25 ZUŠ MB 27 Lucie Cihlářová DiS.
Pěvecký sbor Minorky A pondělí 14:00 - 15:30 ZUŠ MB 24 - LDO PhDr. Jiřina Jiřičková Ph.D.
Pěvecký sbor Minorky B pondělí 15:35 - 17:05 ZUŠ MB 24 - LDO PhDr. Jiřina Jiřičková Ph.D.
Pěvecký sbor Jiřičky 1 pondělí 17:10 - 18:40 ZUŠ MB 24 - LDO PhDr. Jiřina Jiřičková Ph.D.
Pěvecký sbor Jiřičky 2 pondělí 18:45 - 19:30 ZUŠ MB 24 - LDO PhDr. Jiřina Jiřičková Ph.D.
Komorní zpěv pátek 17:15 - 18:00 ZUŠ MB 27 Věra Tondrová

Smyčcové soubory a orchestry

Soubor Den výuky Čas Budova Učebna Vyučující
Smyčcový soubor Malíček pondělí 14:45 - 15:30 ZUŠ MB 2- koncert. sál Diana Nováková
Smyčcový soubor pondělí 15:45 - 16:45 ZUŠ MB 2- koncert. sál MgA. Eva Pinkasová
Smyčcový orchestr středa 16:30 - 18:00 ZUŠ MB 2- koncert. sál MgA. Eva Pinkasová

Dechové soubory

Soubor Den výuky Čas Budova Učebna Vyučující
Flauto Scolaro úterý 16:20 - 17:05 ZUŠ MB 29 - Hudebna 9.ZŠ Mgr. Tomáš Rýdl
Flauto Collegium úterý 17:10 - 17:55 ZUŠ MB 29 - Hudebna 9.ZŠ Mgr. Tomáš Rýdl
Flauto Amico středa 17:10 - 17:55 ZUŠ MB 29 - Hudebna 9.ZŠ Mgr. Tomáš Rýdl
Flauto Bambini středa 17:30 - 18:15 pobočka Dobrovice 1 - VO Mgr. Jana Hanousková
Bělské píšťalky pátek 15:30 - 16:15 pobočka Bělá p/Bez. 2 - VO Mgr. Veronika Skopcová

Kytarové soubory

Soubor Den výuky Čas Budova Učebna Vyučující
Kytarinka pondělí 17:05 - 17:50 ZUŠ MB 2- koncert. sál Mgr. Kateřina Suchánková dipl. um.
Guitarreando úterý 17:50 - 18:35 ZUŠ MB 25 Mgr. Kateřina Suchánková dipl. um.
Kytaráček středa 14:25 - 15:10 ZUŠ MB 25 Mgr. Kateřina Suchánková dipl.um.
Kytaríno úterý 17:10 - 17:55 ZUŠ MB 2- koncert. sál Jitka Horáčková
Buona Chitarra pondělí 19:30 - 20:15 pobočka Dobrovice

2 - Dobrovice

Jiří Beneš

Ostatní soubory

Soubor Den výuky Čas Budova Učebna Vyučující
Drummers pondělí 16:15 - 17:00 ZUŠ MB 5 Matouš Holienčin DiS.
Dětská lidová muzika středa 16:15 - 17:00 ZUŠ MB 29 - Hudebna 9.ZŠ Mgr. Jaroslav Kurzveil
Little Band čtvrtek 18:00 - 18:45 ZUŠ MB 2- koncert. sál Mgr. Veronika Skopcová
Bmodus čtvrtek 15:40 - 16:25 pobočka Bělá p/Bez. 1 - Bělá p/Bez. Alexandr Visič